Wynik gastroskopii 22-latka do analizy

Dzień dobry. Miałem dzisiaj robioną gastroskopie może ktoś pomóc w interpret wyników? Z lekarzem będę dopiero ustalał termin : Przełyk bz. Linia z regularna. Żołądek prawidłowej wielkości i podatności, fałdach. Błona śluzowa w okolicy przedodźwiernikowej zmieniona zapalenie z nadżerkami w okolicy odźwiernika,odźwiernik ziejący. Dwunastnica niezmieniona.w skopii odwróconej przepuklina rozworu przełykowego dgn Przepuklina rozworu przełykowego. Zapalenie okolicy przedodźwiernikowej z nadżerkami.

Renata GrzechociĹska

Występuje zapalenie błony śluzowej żołądka, proszę udać się do lekarza rodzinnego lub gastrologa w celu włączenia odpowiedniego leczenia. Z powodu występowania przepukliny mogą występować dolegliwości bólowe, dlatego proponuję wizytę u chirurga.