Co oznacza wynik badania gastroskopii oraz nudności i bóle?
Witam od dłuższego czasu mam problemy z nudnościami,bóle całego brzucha oraz przy żebrach,po zwymiotowaniu przez około 15min mam w ślinie krew. Zrobiłem 2 badania USG które wszyło dobrze oraz gastroskopie oto wynik: -Przełyk,wypust bez zmian. Linia Z prawidłowa. W inwersji przepuklina rozworu przełykowego. Żołądek podatny na insuflację zawierający treść czystą. Błona śluzowa częściowego trzonu żołądka i antrum z cechami przewlekłego,powierzchniowego zapalenia. Odźwiernik kształtny,drożny. Opuszka i częśc zastępująca dwunastnice bez zmian. Test ureazowy minus Co oznacza ten wynik czy to cos groźnego i czy te objawy to od tego?.

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Taki wynik świadczy o zapaleniu błony śluzowej żołądka, które może powodować ból, nudności, wymioty. Powinien Pan z tym wynikiem udać się do lekarza rodzinnego, który postawi odpowiednią diagnozę oraz wdroży niezbędne leczenie.