Wynik badania HCG i spadek poziomu

Witam prosze o pomoc zrobilam HCG wynik to134.7mIU/ml po 2 dniach zrobiłam Beta Hcg wynik 22,63 czy poziom hcg spadł czy poprostu badania podaja inny zapis wyniku. Prosze o pomoc dodam ze krwawie. Dopiero w poniedziałek mam lekarza i bardzo sie denerwuje

Witaminy w ciąży

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik b-HCG powinien wzrastać ok dwukrotnie codziennie. Taki wynik może oznaczać zagrożenie dla ciąży. Wskazana jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.