Poziom BHCG a wczesna ciąża

Proszę o pomoc. Moj poziom B-HCG to134.7mIU/ml ostatnio pytałam czy to ciąża.Otrzymałam informacje że to bardzo wczesna ciąża Bardzo się denerwuje bo dostałam miesiączkę czy to oznacza ze cos jest nie tak1test ciążowy był pozytywny2kolejne już nie. Czy to oznacza że poroniłam czy poprostu poziom Hcg jest za niski.w poprzedni poniedziałek byłam u lekarza który własnie zlecił mi badanie Hcg Pani doktor uprzedziła że mogę dostać miesiączkę, która wcale nie jest słabsza niż zawsze prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Jest dokładnie tak jak powiedziała Pani doktor, z którą miała Pani ostatnio kontakt. Krwawienie we wczesnej fazie ciąży jest rzeczą normalną i nie musi oznaczać poronienia. Należy cierpliwie czekać i powtórzyć badanie beta hCG.