Ujemny BHCG i krwawienie a możliwość poronienia

Dzień dobry mam do pana doktora pytanie zrobiłam dwa testy ciążowe wyszły pozytywnie miesiączkę miałam ostatnio 26.04.2014 na usg wyszło że byłby to 6 tydz.ciąży że jest pęcherzyk ale BETA HCG wyszła ujemna a od wczoraj 13.06.2014 pojawiło się krwawienie.Czy już nie jestem w ciąży czy doszło do poronienia czy mam zrobić sobie USG PROSZĘ O POMOC.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji mogło dojść do poronienia na wczesnym etapie ciąży. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.