Poziom bHCG 1853 i pozytywne testy ciążowe a prawdopodobieństwo poronienia

Witam. Wczoraj wykonałam dwa testy ciążowe-wyszły pozytywnie. Dziś byłam u lekarza na usg stwierdził że w macicy jest jakiś ślad, ale ze to raczej poronienie niż ciąza (ponieważ ostatnią miesiączkę miałam 23.12.2014) rano wykonałam badanie Beta HCG który wyszedł podwyższony, dokładnie 1853, czy to oznacza że jestem w ciąży a do zapłodnienia doszło ok miesiąc po ostatniej miesiączce? czy jest to w ogóle możliwe? Dodam jeszcze że nie mam torbieli na jajnikach. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest to teraz określić. Proponuje udać się do ginekologa celem kontroli.