Wynik badania histopatologicznego płodu

Witam, proszeo wyjasnienie mi wyniku badania histopatologicznego plodu ROZPOZNANIE ICD10/ SNOMED Opis mikroskopowy A) Serce o budowie plodowej z wyborczynami podnasierdziowymi B) torbiele na skorze powyzej pepowiny - Cystis umbilicalis. Hyperaemia C) Płuca z cechami niedodmy. Elementy wod plodowych w swietle dróg oddechowych. Wyborczyny podopłucnowe Cechy nadcisnienij płucnego płodowego. D) wątroba z ogniskami plodowego krwiotworzenia pozaszpikowego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania wskazuje na obecność licznych zmian w obrębie płodu. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego ciążę, który wdroży odpowiednie postępowanie.