Wynik badania histopatologicznego po konizacji szyjki macicy u 41-letniej kobiety

Witam Odebrałam wyniki po konizacji szyjki macicy metodą leep. rak płaskonabłonkowy nierogowaciejący g3 Komentarz: Nowotwór niewidoczny makroskopowo,najgłębszy naciek 6 mm. Naciek nowotworowy obecny na linii cięcia ch. Nie stwierdza się nacieku naczyń krwionośnych/limfatycznych hsil obecne w cewach gruczołowych.Bardzo proszę o opinię i rokowania.6 maja mam radykalny zabieg usunięcia narządu rodnego

Opinia i rokowania możliwe są do wystawienia przez lekarza prowadzącego; jednak jeśli nie ma nacieku naczyń to jest to dobra informacja