Wynik badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu jamy macicy
Dzień dobry, Mam 56 lat i otrzymałam wynik badania hist.-pat. po wyłyżeczkowaniu jamy macicy i szyjki macicy. (Powodem zabiegu były nieprawidłowe krwawienia; grubość endometrium w USG = 4 mm). Opis: 1). Drobne fragmenty cew gruczołowych: endometrium. 2). Drobne fragmenty cew gruczołowych : endocervix. Czy można cokolwiek orzec z tych wyników? Czy patomorfolog nie zapomniał opisać dokładniej materiału? Proszę uprzejmie o odpowiedź, bo lekarza mam za 2 tygodnie i denerwuję się.

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
wynik nie wskazuje na coś złego, aczkolwiek zastanawiajace jest tak skąpy opis wykonanego badania. proponuję udac sie dolekarza ginekologa kierujacego na zabieg.