Wynik badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu jamy macicy

Dzień dobry, Mam 56 lat i otrzymałam wynik badania hist.-pat. po wyłyżeczkowaniu jamy macicy i szyjki macicy. (Powodem zabiegu były nieprawidłowe krwawienia; grubość endometrium w USG = 4 mm). Opis: 1). Drobne fragmenty cew gruczołowych: endometrium. 2). Drobne fragmenty cew gruczołowych : endocervix. Czy można cokolwiek orzec z tych wyników? Czy patomorfolog nie zapomniał opisać dokładniej materiału? Proszę uprzejmie o odpowiedź, bo lekarza mam za 2 tygodnie i denerwuję się.

Lek. Tomasz Budlewski

wynik nie wskazuje na coś złego, aczkolwiek zastanawiajace jest tak skąpy opis wykonanego badania. proponuję udac sie dolekarza ginekologa kierujacego na zabieg.