Wynik badania immunohistochemicznego

witam otrzymałam wyniki badania immunohistochemiczne:CK AE1/AE3++ CK7+ p63+ HMWCK+ CK5/6- CK20-CHROMOGANINA-SYNAPTOFIZYNA-CEA-TTF1-PSA-LCA-Ki67 ok 60-70%jader komórkowych obraz mikroskop i wyniki reakcji immun. w korelacji z danymi klinicznymi guz pęcherza moczowego odpowiadają rozpoznaniu przerzutow niskodojrzalego raka urotelialnego do skory czy może mi pan wytlumaczyc co wynika z tego jaki jest stan na dzień dzisiejszy będę bardzo wdzieczna z góry dziekuje

Szczegóły proszę omówić z onkologiem prowadzącym!!! Ja mam ,niestety zbyt mało danych o stanie ogólnym pacjenta oraz o stopniu zaawansowania choroby , abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie! Nie jestem też w stanie ocenić na odległość jaki jest stan dzisiejszy!!! Rokowanie jest poważne!!! zż