Co oznacza wynik badania węzłów chłonnych mężczyzny?

Witam,mąż dostał wyniki badań,opis mikroskopowy brzmi: węzeł chłonny o całkowicie zatartej budowie histologicznej z licznymi ogniskami martwicy krwotocznej. IHC: CKAE1/AE3(-),CK7(-),CK20(-),LCA( ),K67 ok 5%.Obraz mikroskopowy może odpowiadać zmianie rozrostowej nowotworowej z układu chłonnego o ile obraz kliniczny temu nie przeczy. Bardzo proszę o wyjaśnienie. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza prowadzącego i ocena kliniczna bez tych informacji nie można się wypowiedzieć.