Jaka jest interpretacja biopsji węzła chłonnego szyi?

Proszę o interpretacje wyniku biopsji u mojego taty /83 lat/ z węzła chłonnego szyi .Rozpoznanie przerzut raka niedrobnokomórkowego najpewniej gruczołowego .Badanie wykazało CK7,CK20,TTF-1,p-63,PSA,GATA-3,Hepotocyte,CD10 wszystkie ujemne zaś pax -8 ,CKAE1\AE3 dodatnie Ki -67 dodatnie w ok 30 %komórek .obraz mikrosk.nie pozwala na pewne określenie punktu wyjść.nowotworu.w diagnost. różnicowej należy uwzg. m.in nerkę .Bardzo prosze o odp. jakie szanse ma tata na przeżycie i jakie lecz. można zast

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna analiza i zapoznanie się ze wszystkimi wynikami i dotychczasowymi badaniami już wykonanymi i odpowiednie rozszerzenie diagnostyki