USG piersi a chemioterapia

Czy można szukać źródła nowotworu,badania typu USG z kontrastem, gdy mama jest w okresie podawania chemioterapii,Zacytuje wyniki :Przerzut nisko zróznicowanego,dypresyjnego raka gruczołowego o typie śluzowokomórkowym. Ocena punktu wyjścia(przewód pokarmowy?sutek?)po odczynach IHC w badaniu zwykłym Węzeł chłonny z przerzutami raka gruczołowego .Cechy morfologiczne i profil IHC/HC[CK7( ),CK20(-),CK19( ), CDX-2(-) TTF-1(-),ER(-),HER2(-) ( 1),Vim( ),cd10(-),śluz( )]

W celu poszukiwania ogniska pierwotnego w piersi niewidocznego w standardowych metodach (mammografia i USG) wykonuje się MRI piersi.