Wynik badania kręgosłupa i skierowanie do neurochirurga

Pogłębiona fizjolog. lordoza, prawostronne skrzywienie w tym odc. kręg-pa.Kanał kręg. w odcinku szyjn. szer.Lewoboczna część od poz.C3do -Th3 widoczna jest torbiel o wym. w płaszcz. poprze. do19xx11mm. powoduje ucisk na worek opon. i korzenie ner. od str.lewej,oraz niewielkie przesuniecie rdzenia krego. na prawo.Zmiejszona przestrzenna rezerwa plynowa przed. części kanału kręg na wys C3-C5. Obnizona wys.krazkow miedzy kręg.C4/C5/ C5/C6i C6/C7.Mam skier.do neurohi. na 06 ,co mam robic ,boje sie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na szereg zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga, który oceni konieczność leczenia operacyjnego.