MR kręgosłupa szyjnego 37-latka
Mr Kregoslupa Szyjnego . W odcinku szyjnym kregoslupa zniesienie fizjologicznej lordozy.Nieco obniżone tarcze miedzykregowe c5/c6,c6/c7.Na poziomie c3/c4 osteofity tylno-bocznych krawędzi trzonow kręgów, powodujace obustronnie zwężenie otworów miedzykregowych. Na poziomie c4/c5 osteofity tylno-bocznych krawędzi trzonow kręgów, powodujace obustronnie zwężenie otworów miedzykregowych i redukcje przedrdzeniowej rezerwy plynowej-mala lewoboczna protruzja krążka miedzykregowego na ok,3,5mm dokanalowo

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na występowanie dość zaawansowanych zmian zwyrodnieniowych w obrębie kręgosłupa z możliwym konfliktem pomiędzy strukturami nerwowymi. Proszę skonsultować się na tym etapie konsultacja z neurochirurgiem.
Bardzo zasadne jest przeanalizowanie obrazów ,opis to subiektywna ocena radiologa, celowe też badanie neurologiczne dokładne, skąd Pan jest ?????