Wynik badania krwi i moczu w 14. tygodniu ciąży

Witam otrzymałam swoje dzisiejsze wyniki badania krwi i moczu i oto niepokojące mnie wyniki - Dodam, że jestem w 14 tygodniu ciąży w krwi wyszło mi nieprawidłowo: % neutrocytów - 74,9 a norma do 70 więc troszkę za wysoko % limfocytów - 19,6 a norma od 20 więc za nisko niewiele reszta w porządku w normach natomiast w moczu ph aż 9,0 (miesiąc temu ph wynosiło 8) no i składniki mineralne w moczu to liczne fosforany bezpostaciowe czy mam się czym martwić? co mam zrobić?

Witam!
wyniki są prawidłowe !normy w ciąży są inne od tych które zazwyczaj zamieszczają laboratoria obok jako tzw normy ;
pozdrawiam