Wynik badania krwi i moczu w 26. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 26 tc.Odebrałam wyniki krew/mocz i niektóre wartości odbiegają od normy. Nie wiem jak bardzo mam się spieszyć z wizytą u lekarza prowadzącego. Nadmienie, że jestem po leczeniu antybiotykiem Zinnat 500 2xdzien przez 5 dni. Poniżej wyniki, te które wyszły poza normy: Leukocyty 10,9 (3,8-10) Hematokryt 35 (37-47), Limfocyty% 17(20-45), Neutr.% 74(40-70), Neutr.# 8(2,5-7), mocz w normie i żelazo 57 (60-180). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa w możliwym terminie, lepiej wcześniej.