Wynik badania krzywej cukrowej na czczo i po 2 godzinach

dzien dobry. robilemdzis rano krzywa cukrowa na czczo mialem 122 a po 2 godz 115 jak mam interpretowac te wyniki?

Witam,
interpretacji powinien dokonać lekarz, który zlecił Panu wykonanie krzywej cukrowej.

Wynik na czczo jest powyżej normy, wynik po 2h godzinach - w porządku, jednak całościową ocenę testu pozostawiłabym lekarzowi, który zna Pana przypadek całościowo.

Pozdrawiam!