Wynik badania LH a starania o dziecko

witam chcialabym zapytac jezeli moje LH wynosi 8,25 mlU/ml to czy musze sie czyms martwic . a drugie badanie ktore robilam to estradiol E2 i mam 21.4 pg/ml i czy tym tez musze sie martwic . staram sie o dziecko i czy mozna jakos to uregulowac tabletkami . pozdrawiam kasia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, niestety nie podała Pani w jakiej fazie cyklu były wykonywane badania co jest niezwykle ważne. Zalecam wizyte u lekarza ginekologa. Pozdrawiam