Wynik badania MID i granulocytów

Witam, odebralem dzis wyniki badan, i niepokoi mnie wartosc MID 2,5 (0,2-1,8) za wysokie MID % 30,5 (0,1-7) za wysokie Granulocyty % 37,4 (45-75) za niskie co to moze oznaczac? cos zlego? zwlaszcza ze nigdy nie mialem problemu z tym.

Witam,
czy jakiekolwiek objawy towarzyszące są?
Z jakiego powodu zostało wykonane badanie?
Niemożliwym jest dokonać interpretacji wycinka morfologii bez znajomości historii pacjenta.

pozdrawiam!