Wynik badania mikrobiologicznego ziarniaka naczyniowego

Witam!Pobrano mi z podudzia w którym wcześniej wykryto ziarniniak naczyniowy ropiejący,posiew wynik badania mikrobiologicznego Staphylococcus intermedius od dziś biorę Cipronex 2x1 przez 10dni,ponoć na Ciprofloksacyna jest wrażliwy.Nie wiem co dalej bardzo się boję a lekarze zachowują się jak by nie wiedzieli jak leczyć to i stosują spychologię.Pomocy gdzie mogę to skutecznie leczyć na NFZ ponieważ nie stać mnie na prywatne leczenie gdyż leczę inne schorzenia i wydaję b.dużo małej renty Dziękuj

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Jeśli pobrano posiew, wyhodowano bakterię i określono jej lekowrażliwość na cyprofloksacynę, proszę się nie obawiać i przyjmować leki zgodnie ze wskazaniami lekarzy.
z poważaniem
lek. Michał Kurek