Wynik badania moczu 21-latka do analizy

Odebrałem badanie krwi i moczu i jestem trochę zaniepokojony gdyż neut 2,3, 43%, LYM 47% , PLT 123 Badanie osadu moczu: nabłonki płaskie nieliczne wpw, leukocyty 1-3 wpw, bakterie pojedyncze wpw, pasma śluzu nieliczne wpw. Jak to interpretować?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania całości wyników nie można dokładnie się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.