Wynik badania moczu 24-letniej osoby do interpretacji

Witam,prosze o analize badania moczu:barwa-zolta,przejrzysty,ph-5.0,ciezar wlasciwy-1.030,bialko-nieobecne,glukoza-nieobecna,urobilinogen w normie,bilirubina-nieobecna,ketony-nieobecne,nitraty-nieobecne,leukocyty 2-4 w p.w.,nablonki plaskie:nieliczne w p.w.,sluz:nieliczne pasma,skladniki mineralne:szczawian wapniowy:liczne.Lekarz nic mi nie powiedzial a niepokoi mnie ten szczawian wapniowy,czy to trzeba leczyc.Jestem za granica,w Polsce bede za 3 m-ce,tutaj moge kupic cos bez recepty,dziekuje.

Nie leczymy szczawianów wapniowych. One mogą przedysponować Pana kiedyś do kamicy układu moczowego, ale taki jednorazowy wynik nie jest powodem do niepokoju.