Wynik badania moczu 25-latki do analizy

Witam! chciałam prosić o wyjaśnienie wyników badań diagnostycznych. Badanie ogólne moczu: Barwa-jasno żółty, przejrzystość : lekko mętny, ciężar właściwy moczu: 1,030H kg/1 [1,015-1,026],bakterie: ujemny, krew=1, leukocyty: ujemny, odczyn pH=6,0 [5,0-7,0], osad moczu=nabłonki-wielokątne-nieliczne śluz-liczny bakterie-pojedyncze leukocyty - 1-3 w polu widzenia erytrocyty - świeże-5 -10 w polu widzenia mineralne - szczawiany wapnia nieliczne

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma Pani jakieś objawy? czy jest Pani w ciąży? pytam ponieważ różne jest postępowanie. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.