Wynik badania moczu 3-letniego dziecka

Dobry wieczór proszę o interpretację wyników badań moczu u 3 latki. Przejrzystość metry Barwa żółty PH 5,5 Ciężar właściwy 1021 Glukoza, białko, bolirubina, leukocyty, erytrocyty, azotanów, ketony UJEMNE KWAS ASKORBINOWY 40 NABLONKI PLASKIE POJEDYNCZE WPW LEUKOCYTY 1-2 ERYTROCYTY 2-4 PASMA ŚLUZU POJEDYNCZE MOCZANY BEZPOST. Nieliczne Flora BAKTERYJNĄ NIELICZNE UROBILINOGE 0,2 DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ

Witam,
Są dwie możliwości. 1. Mocz mógł być źle pobrany lub postać trochę przed dostarczeniem do laboratorium lub mamy do czynienia z zakażeniem układu moczowego. Najlepiej byłoby zgłosić się z dzieckiem do lekarza, który zlecał badanie w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam,
Anna Ratajczak