Wynik badania moczu w 37-tygodniu ciąży

Jestem w 37 tygodniu ciąży. Zrobiłam dziś badanie moczu o to wyniki : Kolor: żółty, metny, pH 6,5 ciężar właściwy 1,02, białko 0,3g/l, glukoza 2,8mmol/l, urobilinogen NORM, ketony, bilirubina, leukocyty, erytrocyty, azotyny NEG i na końcu w uwagach jest napisane : bardzo liczne moczany bezpostaciowe i liczne nablonki płaskie zasłaniające całe pole widzenia. Bardzo proszę o odpowiedź co to znaczy. Niestety lekarza mam dopiero za 2 dni a jestem osobą bardzo stresująca się :(

Lek. Tomasz Budlewski

A czy probka była pobrana prawidłowo? Sadze ze w tym momencie była już Pani u lekarza.