Wynik badania MR po operacji krążka międzykręgowego
wynik RM to Kręgosłup o wygładzonych krzywiznach. Stan po operacji krążka międzykręgowego C5/C6 Na poziomie C3-C6 tylne krawędzie trzonów z niewielkimi progami kostnymi wpuklają się do przedniej przestrzeni nadoponowej- wymiar ap kanału 10,2mm - stenoza względna. Na poziomie C3/C4 niewielka płaska przepuklina kr. m/k -wpuklająca do przedniej przestrzeni nadoponowejwymiar ap kanału zachowany 11,0mm. Na poziomie C6-Th1 w obrębie rdzenia kręgowego widoczny jest podłużny obszar płynowy proszę pomóc

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, niestety nie wiem jaki jest problem bo nie mogę Pani zbadać i nie podaje Pani jakie dolegliwości występują. Zalecam udać się do lekarza prowadzącego celem wdrożenia terapii rehabilitacyjnej i ewentualnego leczenia przeciwbólowego. Pozdrawiam
Najlepiej, aby analizą tego wyniku zajął się neurochirurg, który Panią operował. Wynik nie sugeruje poważnych i niebezpiecznych zmian w obrębie odcinka szyjnego kręgosłupa.