Wynik badania MR stawu kolanowego 36-latka do analizy

Bóle kolan Wynik MR stawu kol. Chrzastka szklista w obrębie stoku przysrodkowego rzepki wyraznie scienczala, o nierownych zarysach ,postrzepiona, o podwyzszonej intensywnosci sygnalu-obraz zmian o charakterze chondromalacji IIIstopnia.Rzepka z rozbudowanym stokiem bocznym,typu II wg Wiberga.Zmiany dysplastyczne stawu rzepkowo-udowego ze splaszczeniem bruzdy miedzyklykciowej oraz hipoplazja klykcia przysrodkowego kosci udowej. Lateralizacja rzepki.Nadmierna odleglosc TT-TG ok21mm Jak leczyć?

Portal nie sluzy interpretaxji wynikow badan.
Prosze zglosic sie w tym celu do lekarza prowadzacego, ktory je zlecil i ma pelny wglad w dokumentacje medyczna i znajomosc przypadku.