Wynik badania MRI stawu kolanowego po urazie

Wynik MRI w skrócie: Łąkotki ok,PCL ok,ACL obrzekniete co moze swiadczyc o duzym uszkodzeniu przy objawach klinicznych,piszczelowe ok, strzalkowe-tam gdzie spodziewany przebieg strzalki duzy obrzek co moze swiadczyc o zerwaniu wiezadla strzalkowego.Naderwany m.podkolanowy,wysiek nadrzepkowy.Innych nie ma.MRI robione4miesiace temu odrazu po urazie oczywiscie do tej pory czekam na ortopede od kolan( az do lutego...)rzepka kieruje sie do srodka.wzmacniam kolano oraz jem structum-malo pomaga.pomocy!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety jedynym dla Pana rozwiązaniem jest wizyta u ortopedy i ewentualne podjęcie leczenia (prawdopodobnie zabiegowego) po dokładnej konsultacji. Może Pan spróbować udać się do innej poradni/szpitala gdzie kolejki mogą być mniejsze. Pozdrawiam