Wynik badania na boreliozę u 18-latki

zrobiłam badanie na boreliozę. Wynik wynosi: IgG 14.3 AU/ml . Zakres: ,10.0-wynik ujemny,10,0-14.9 -wynik wątpliwy, > bądź równy 15.0- wynik dodatki. Wynik IgM: 9.1 AU/ml Zakres: <18.0 - wynik ujemny, 18,0- 21,9 - wynik wątpliwy, > bądź równy 22.0 wynik dodatni. Proszę zinterpretować moje wyniki.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wynik dla IgG jest wątpliwy, należy powtórzyć badanie za około 3-4 tygodnie.