Wynik badania na toksoplazmozę przed planowaniem ciąży

Witam! Planujemy z mężem dziecko. Ponieważ posiadamy kota profilaktycznie wykonałam badanie na toksoplazmozę. Mój wynik to: IgG 88.3 IU/ml (normy: <6.4- ujemny, 6.4-9.9- wątpliwy, >10 dodatni) IgM 1.05 index (normy: <0.9 - ujemny, 0.9-0.99 - wątpliwy, >1 dodatni) Mam problem z interpretacją i nie wiem czy możemy starać się o dziecko czy na razie takie plany odłożyć. Proszę o opinię Pozdrawiam A.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania może wskazywać na infekcję. Wskazana jest wizyta u lekarza.