Wynik badania OB na poziomie 43

witam mam 24 lata i wynik ob mi wyszedkl 43 czy mam sie martwic?

Trochę może pani się pomartwić. Jest za wysokie. Jeśli jednak czyje się pani zupełnie dobrze można nic nie robić i skontrolować OB za ok 2 tygodnie. Jeśli nie opadnie trzeba będzie szukać ogniska zapalnego nawet jeśli nie będzie objawów.