Wynik badania obciążenia glukozą u 30-latki

Witam. Proszę o interpretację wyników badań krzywej cukrowej (obciążenie 75g glukozy). Glukoza na czczo 98mg/dl Po 1h 169mg/dl Po 2h 111mg/dl Insulina na czczo 22,30mU/l po 1h 209,80mU/l po 2h 78,34mU/l z góry dziękuje za odpowiedź

Prosze zglosic sie w tym celu do lekarza prowadzacego, ktory je zlecil i ma pelny wglad w dokumentacje medyczna i znajomosc przypadku.