Wynik badania onkologicznego 47-letniej kobiety do analizy

proszę o interpretacje wyniku invasive carcinoma NST NG3 G3 IM8/10 HPF.TYP TRÓJUJEMNY PRZEWODOWY KATEGORIA Bb mie chodzi mi o rokowania , tylko co onacza ten wynik

Wynik oznacza , że jest rak inwazyjny NST NG3 IM8/10 HPF TROJUJEMNY PRZEWODOWY KATEGORIA B - bardziej szczegółowe tłumaczenia oznaczeń nic nie wniosłyby nowego do stanu Pani wiedzy , bo są one dla lekarzy i nie maja dla Pani większego znaczenia!!! zż