Wynik badania osadu moczu do interpretacji

wyniki z badania mikroskopowego osadu moczu (A19) Nabłonki płaskie- liczne w.p.w Nabłonki okrągłe- 0-1 w.p.w Leukocyty-liczba- 24-45 komórek/uI Erytrocyty cz.wyługowane- 24-45 komórek/uI Bakterie- dość liczne w.p.w Pasma śluzu-nieliczne w.p.w co to oznacza?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik wskazuje na obecność infekcji dróg moczowych. Konieczna jest konsultacja z lekarzem, który zleci właściwe leczenie. Pozdrawiam