Wynik badania poziomu progesteronu w 23-dniu cyklu

Witam! Mamy pytanie w 23 dc wykonałam badania prolaktyny i progesteronu. Wyniki prolaktyna 21,2 ng/ml, progesteron 13,2 ng/ml. Od 15 dc biorę Duphaston, czy na podstawie tych wyników można założyć, że udało się zajść w ciążę? Czy wartości są właściwe ku temu? Wiem, że jeszcze za wcześnie na testy i chciałam zapytać jak to wygląda, czy jest chociaż szansa przy takich wynikach.

Witaminy w ciąży

Te wyniki nie mówią czy jest ciąża. Wykazują, że nie choruje Pani na hyperprolaktynemię oraz ma wydolną II fazę cyklu czyli ma owulację. Duphaston jest t absolutnie niepotrzebny.