Wynik badania poziomu TSH 26-letniej osoby do analizy

witam.właśnie otrzymałam wynik badania tsh i mam 2,560 i jest podane jeszcze 0,270-4,200.Jak odczytać te wyniki?wszystko jest w normie czy nie?prosze o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Podany wynik jest w normie. Bez poznania informacji o pacjencie zbieranych w czasie wywiadu medycznego oraz bezpośredniego badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza który zlecił oznaczenie TSH.