Wynik badania Roma przed menopauzą

Jestem przerazona dzis odebralam wyniki badania Roma przed menopauza 28,5 HE4--53,1 ROMA I 8,8 , i teraz czytam co te wyniki oznaczaja i nie wiem co mam myslec norma tego ostatniego jest nizsza .Czy to mozliwe ze cos juz sie zaczelo w moich jajnikach ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza kierującego na powyższe badanie.