Wynik badania RTG kręgów piersiowych a stosowanie zastrzyków Olfen

opis badania RTG kręg.piersiowych AP bok "niewielkie lewostronne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego z delikatnym pogłebieniem fozjologicznej lordozy -wysokość trzonu i przestrzeni międzykręgowej w normie", RTG - lęźwie poza niewielką rotacją trzonu wzdłuż osi długiej niema zmian" boli nadal po wybraniu serii zastrzyków OLFEN .Córka ma 30 lat,

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety bardzo trudno mi powiedzieć czy powyzsze zmiany sa źrodłem bólu i dokładnie jakiego bólu. Bo rozumiem ze mowa o bólach kręgosłupa. Zalecałbym dodatkowo rehabilitacje ruchowa oraz np. basen oraz spadek masy ciała. Pozdrawiam