Wynik badania USG transwaginalnego

Dobry wieczór,byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w odczytaniu wyniku USG transwaginalnego - mam 24 lata, nigdy nie rodziłam. Treść: "trzon macicy w przodozgięciu, niejednorodny, o wymiarach AP-37 mm i dł-49 mm. Grubość przedniej ściany 11 mm, grubość tylnej 24 mm. W ścianie tylnej budujący się węzeł mięśniaka?o wym. 25x23 mm. Jama macicy linijna pusta. Endometrium jednorodne (szerokość do 4,0 mm). Budowa jajników prawidłowa. Jajnik prawy-30x18mm. Jajnik lewy-28x18 mm. Zatoka Douglada-ślad płynów"

Witam,
opis Pani badania USG wskazuje na prawdopodobieństwo obecności mięśniaka w jamie macicy (zmiana łagodna)

Należałoby zgłosić się do lekarza ginekologa, który Panią prowadzi celem podjęcia dalszych decyzji terapeutycznych.

Pozdrawiam