Interpretacja wyniku USG transwaginalnego i dyskretne cechy PCOS

Mam pytanie o wyniki usg (tranvaginalne). Martwi mnie w opisie"dyskretne cechy pco". Czytałam o zespole policystycznych jajników i bardzo się boję czy to może być to? czy coś innego? powinnam coś zbadać? bo poza tym chyba wszystko ok:"trzon macicy w przodozgięciu, jednorodny o wymiarach AP-32mm i dł-35mm. Jama macicy linijna pusta. Endometrium jednorodne o szer25x9mm. Jajnik prawy 25x19mm, lewy 24x17mm-w kontakcie ze ścianą boczną macicy, lekko tkliwy.Zatoka bez płynu,budowa jajników prawidłowa

Nie ma się co bać tylko należy dostosować tryb życia tak, aby zmniejszyć tendencje do insulinooporności, czyli więcej się ruszać i ograniczyć słodycze.