Wynik badania w 25. dniu cyklu

Witam, zrobiłam wyniki w 25dc, tsh: 2,27mlU(norma 0,27-4,2); PRL: 47,370 ng(norma 4,8-23,3); Progesteron: 19,50 ng(norma 4,8-23,3) proszę mi powiedzieć czy to wskazuje na wczesną ciążę czy mam problemy z prolaktyną i będę musiała się leczyć? staram się o dziecko

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa , po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. Ma tej podstawie nie mozna odpowiedzieć na Pani pytanie.