Wynik Beta HCG i prolaktyny a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, odebrałam dzis wyniki krwii, z których wynika, że moja prolaktyna kształtuje się na poziomie 690.3 mlU/ml, co to oznacza? Czy jestem w ciąży mimo, że Beta HCG wysżlo poniżej 0,1 mlU/ml?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Hiperprolaktynemia może powodować brak miesiączki. Powinna Pani zgłosić się do lekarza, który zlecił badanie, w celu poprawnej interpretacji wyniku.