Wynik beta-HCG i prośba o pomoc w ustaleniu wieku ciąży

Witam dzis odebrałam wynik Beta HCG ,prosze o podpowiedz w ktorym jestem tygodniu ciazy badz dniu :) wynik to 385,07 mIU/ml. Dodam ze jest to wynik z dzisiaj. Czy powinnam badanie powtorzyc za dzien lub dwa,tak przynajmniej radza fora internetowe,wizyte mam dopiero za tydzien u lekarza.Prosze o informacje.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie poziomu hormonu beta-hCG można stwierdzić, że ciąża jest na etapie 4-6 tygodnia, przyjmując za początek pierwszy dzień ostatniej miesiączki.