Wynik biopsji piersi u 44-latki

Wynik biopsji piersi. OPIS MAKROSKOPOWY Pierś prawa godz.12 echo ujemne ognisko 6mm. ROZPOZNANIE CYTOLOGICZNE pierś prawa 38969: Obfity wysięg granulocytarny. Obraz cytologiczny odpowiada torbieli w stanie zapalenia. Ponadto widoczne pojedyncze polimorficzne komórki trudne do jednoznacznej interpretacji (komórki odczynowe?). Wskazane leczenie przeciwzapalne i kontrola.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.