Wynik EEG 22-letniej osoby do analizy

Witam wykonałem badanie EEG.Przyczyna zaburzenia widzenia i odrealnienie.Czy wynik jest w porzadku wszystko ok? Czynnosc podstawowa w okolicach ciemnieniowo-potylicznych dosc regularna,składa siez fal alfa 12c/sek oraz z fal beta 13-14 c/sek, o ampl. do 20-25 uV,rzadko 35 uV.RZ obecna.FS i HW bez istotnego wplywu na zapis.

Należałoby zobaczyć zapis , ale z tego co piszą to jest OK, należy powtórzyć badanie za jakiś czas