Wynik gastroskopii 25-letniej osoby do analizy

Witam serdecznie, mialem robiona gastroskopie a niestety Pan doktor nie mial czasu mi przetlumaczyc wyniku chcialbym prosic o pomoc w tej sprawie: przelyk prawidllowy,linia Z rowna, przesunieta ok 10mm powyzej konca faldow zoladkowych-endoskopowe podejrzenie przelyku barretta. Powyzej linijne ubytki nablonka dl 12 mm. Wpust niezmieniony. Zoladek podatny na insuflacje zawierajacy tresc czysta. Blona sluzowa zoladka z obecnoscia nadzerek. Zapalenie przelyku L.Angeles B. Podejrzenie met.jelitowej

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wprowadzenie odpowiedniego postępowania leczniczego. Proszę koniecznie udać sie do lekarza zlecającego powyższe badanie.