Wynik gastroskopii u 25-latki

Witam mam pytanie w dniu dzisiejszym miałam robioną gastroskopie opis (skrócony) Linia z nieregularną położona miejscami powyżej górnej granicy fałdów żołądkowych z wypustkami sugerującymi obecność śluzówki metaplastycznej. jeziorko śluzowe obfite, przezierne.błona śluzowa dna żołądka z drobnymi wybroczynjami. od ściany przedniej widoczna grudka krwotoczna wielkości ok. 8mm. Odźwiernik obrzęknięty, fały zastępujące dwunastnicy miejscami nierówne. Bardzo proszę o informację czy wszystko ok.

Lek. Tomasz Budlewski

w wyniku jak Pani widzi są nieprawidłowości, konieczna wizyta u gastroenterologa.