Wynik GBS w 37. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 37tygodniu ciąży i odebrałam wczoraj wynik GBS, mogłabym prosić o interpretację. Mam mieć planowaną cesarkę, co w takiej sytuacji? Streptococcus agalactiae (gr. B): wzrost: dość liczne ilość: - skrzep: - Wzrost jest dość liczny, ale nie ma podanej ilości i skrzepów, czy to zmienia postać rzeczy? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

W ogóle nie rozumiem po co było robione to badanie, jeśli jest planowane cięcie cesarskie. W takiej sytuacji niema znaczenia wynik. Bo płód nie rodzi się przez kanał rodny.