Wynik histopatologiczny po operacji laparoskopowej torbieli

Witam, dziś odebrałam wyniki histopatologiczne po operacji laparoskopowej torbieli po lewej i prawej stronie. Prosiłabym o przetlumaczenie wyników, mojego lekarza a nie wytrzymam nerwowo nie wiedząc nic, a bardzo sie martwie. 1. Cystis serosa (diameter 0,6cm) 2. Corpus luteum haemorrhagicum cysticum et cystis haemorrgahica ovarii (fragmenta) Bardzo proszę. Serdecznie pozdrawiam, Miklas Małgorzata

Szczegóły omówi Pani z lekarzem prowadzącym! W każdym razie - bo o to chyba chodzi Pani najbardziej - w opisie nie ma mowy o podejrzeniu ,czy tym bardziej,rozpoznaniu nowotworu!!! zż